Zawsze jest jakaś okazja

niedziela, czerwca 17, 2018


O tym, że Alpini mają podarować Biforco defibrylator dowiedziałam się w czasie ostatniej festy u burmistrza. Jak określił to jeden z nich - przyjdź, będzie festa, przecież każda okazja jest dobra do świętowania! 
A zatem na barowym murze zawisł sprzęt do ratowania życia - oby się nigdy nie przydał - a alpini zadbali o całą oprawę wieczoru. I to wszystko znów charytatywnie. Pasta była pyszna z pomidorami i kiełbasą i do tego bruschetty dobrze nasączone oliwą
Tak niewiele potrzeba, by zrobić miły wieczór. Ja cieszę się podwójnie albo i potrójnie, bo uwielbiam takie momenty to raz, zwłaszcza kiedy są Alpini. To wszystko działo się przed moim domem to dwa i dzięki temu Goście mogli posmakować prawdziwego lokalnego folkloru, zobaczyć codzienne życie i Włochów przy stole, a to jest przecież zawsze będzie coś wyjątkowego. 


Dziś tak krótko, bo czas nagli, a tu tyle atrakcji przed nami. Żeby nie było ciągle tak samo ... znów będziemy "festować". Tradycyjnie, jak co roku na boisku w S.Adriano spotka się cała "rodzina" klasy Mikołaja. Zostały nam jeszcze dwa lata razem, musimy się sobą nacieszyć!
Dobrej niedzieli! 

DEFIBRYLATOR to po włosku DEFIBRILLATORE (wym. defibrillatore) 

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

0 komentarze