FotografiaWARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Jeśli pasjonuje Was fotografia i chcielibyście zgłębić jej tajniki, jeśli kochacie Włochy i dobrą kuchnię, jeśli marzycie o tym, by na kilka dni oderwać się od codzienności - mamy dla Was wspaniałą propozycję. Kilka dni w Toskanii w naszym towarzystwie to okazja, by nauczyć się czegoś nowego, spędzić miło czas i wrócić do domu z pięknymi zdjęciami. 
Zapraszamy serdecznie! 

Kasia i Piotr

Cena obejmuje: 
Kurs fotografii z zawodowym fotografem (Florencja plener, portret i wnętrza), kurs gotowania z rodowitą Włoszką, zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym - 3 noclegi, 3 kolacje, dojazd do Florencji pociągiem i powrót, opiekę polskiej blogerki na miejscu, degustacja lokalnych produktów, zdjęcia - każdy z uczestników otrzyma zdjęcia w wersji elektronicznej, w tym profesjonalny portret.  

Cena NIE obejmuje:
Pozostałych posiłków, ubezpieczenia, dojazdu do Marradi, pozostałych rzeczy nie ujętych w „cena obejmuje”.  

Miejsce: Marradi - nieznana część Toskanii, tuż przy granicy z Emilią - Romanią.  
Najbliższe lotniska: Bolonia, Piza.

Terminy: 27 - 30 września oraz 30 września - 3 października /2023 rok
Możliwość zorganizowania dodatkowych terminów na indywidualne życzenie, jeśli zbierze się minimalna grupa.

Cena: 4990 pln/ zaliczka 50% (tylko zaliczka jest gwarancją miejsca)

Warsztaty zostaną zrealizowane przy minimum 3 uczestnikach. Grupa może liczyć maksymalnie 5 osób. 

Organizatorzy: Kasia Nowacka, autorka bloga www.domzkamienia.com i publikacji na temat Włoch (Sekrety Florencji, Nieznane Toskania i Romania. Gdzie diabeł mówi dobranoc oraz Piotr Czaja - zawodowy fotograf zaczaj

******************************************************************************************

Mój pierwszy aparat dostałam, kiedy miałam osiem lat. To był radziecki Lubitel 166B. Potem były następne: nikon, canon, minolta, a potem następny nikon i kolejny i tak dalej. Fotografowanie, odkąd pamiętam, było moją pasją, a z czasem stało się też czymś więcej. Od kilku lat jest moim sposobem na życie i uważam, że to prawdziwe szczęście móc przekuć swoją pasję w pracę. Być może właśnie dlatego słyszę często, że patrzę przez obiektyw z sercem, niebanalnie, że moje zdjęcia mają to „coś", a atmosfera w czasie sesji jest ciepła, serdeczna, a kiedy trzeba intymna.
Staram się w moich kadrach złapać jak najwięcej spontaniczności i prawdziwości, jak najmniej ingerować i ustawiać w pozy. Zdjęcia są piękne, kiedy są naturalne i kiedy osoby fotografowane mogą czuć się przed obiektywem swobodnie.


Poza codziennymi zdjęciami do własnej galerii, której skrawki widać na blogu, największą radość sprawia mi fotografowanie par narzeczeńskich i świeżo poślubionych, rodzin, dzieci i mam oczekujących na narodziny maleństwa. Wiecie dlaczego? Bo wszystkich ich łączy jedno: szczęście wymalowane na twarzy.


Zajmuję się też fotografią reportażową w czasie najróżniejszych ceremonii i uroczystości. Z moich usług korzystała między innymi gmina Marradi, a moje zdjęcia niejednokrotnie pojawiały się w lokalnej prasie i na portalach internetowych. (La Nazione, Il Resto del Carlino, Il Filo del Mugello). Wiosną 2019 roku znalazłam się wśród finalistów pierwszej edycji konkursu MarradImmagine.


Jeśli marzycie o niezapomnianej sesji zdjęciowej we włoskiej scenerii - jestem osobą, która to marzenie może spełnić.

Nim powstanie profesjonalne portfolio, zapraszam Was do obejrzenia mojej galerii na fanpage FOTO KASIA NOWACKA