Warsztaty


Warsztaty kulinarno trekkingowe w Toskanii - lato 2021

Jeżeli chcesz spędzić we wspaniałej atmosferze wakacje, albo marzy Ci się wspaniała podróż, to zapraszamy na nasze nietuzinkowe warsztaty do pięknej i malowniczej Toskanii.

Miło mi poinformować, że warsztaty, odbędą się od 10/07/2021 do 17/07/2021 lub od 11/07/2021 do 18/07/2021 (w zależności od dojazdów uczestników) w mało znanej Toskanii, w Marradi.

Specjalnie dla naszych Czytelników wraz z Renatą z KALEJDOSKOP RENATY przygotowałyśmy ofertę łączącą w sobie kuchnię i trekking.Jeśli chcecie poznać sekrety włoskiej kuchni i nieznane szlaki Apeninów, jeśli lubicie swojską atmosferę i bliskość natury ta oferta jest właśnie dla Was.

W programie:

  • 3 dni warsztatów - dwa dni gotowania i jeden dzień pieczenia pizzy;
  • 2 wyprawy w góry;
  • Kolacja i zwiedzanie zabytkowego palazzo;
  • Wycieczka do Brisighelli i piknik pod gołym niebem.


We wspólnym gronie i inspirującej atmosferze poznamy techniki gotowania i nieznane szlaki Apeninów, ale przede wszystkim będziemy wspaniale spędzać czas.
W trakcie spacerów będzie czas na podziwianie różnorodnego krajobrazu Toskanii.


Tutaj miłość do podróży łączy się z pasją do gotowania. Spędzisz czas nie tylko w ciekawy sposób, ale wrócisz do domu z umiejętnościami do wykorzystania ich we własnej kuchni.


Będzie smacznie i wesoło, a spotkanie na pewno na długo zapadnie Ci w pamięci. Wszystko przy atmosferze kuchennego, domowego ciepła – dosłownie i w przenośni.


W trakcie warsztatów czekają na Was różne atrakcje, min. zwiedzanie Brisighelli z piknikiem w terenie. Inną z atrakcji to degustacja w starym Palazzo. Tym razem głos oddamy ekspertowi w tej dziedzinie.

CENA OBEJMUJE:
  • Zakwaterowanie(warunki domowe), wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja - w dni warsztatów jemy to co ugotujemy), warsztaty, trekking, degustację w palazzo i piknik w terenie (nie obejmuje biletów na transport).
  • Uczestnicy otrzymają skrypt z przepisami oraz pamiątkowe zdjęcia (w wersji elektronicznej).
CENA NIE OBEJMUJE:
  • transportu
  • ubezpieczenia
ILOŚĆ MIEJSC:
min.4 do max.10 osób

CZAS TRWANIA:
od 10/07/2020 do 17/07/2020 lub od 11/07/2020 do 18/07/2020 (w zależności od dojazdów uczestników). W sumie 7 noclegów.

CENA:
670€.

Zgłoszenia mailowe na: kalejdoskoprenaty@gmail.com. lub ibis77@gmail.com (dane do przelewu podeślemy w zwrotnym mailu). Zaliczka 200€.

Zaliczka musi być wpłacona do dnia 30/05/2021.

Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nieutworzenia się pełnej grupy – musi być minimum 4 osoby.
MIEJSCE:
Marradi, 60 km od Florencji i 80 km od Bolonii.
Zapraszamy!

Jeśli ten temat was interesuje, chcielibyście spędzić czas w miłym towarzystwie, zarezerwujcie czas i kupcie bilet do Włoch.
Wraz z Renatą zabierzemy Was w niezwykłą podróż do Włoch, która pozwoli poznać kuchnię włoską i nieznane szlaki Apeninów. Posmakujcie z nami prawdziwego włoskiego życia.
Zapraszamy serdecznie.

Ściskam. I mam nadzieję, że do zobaczenia.