O tym jak powstało zdjęcie wizytówki bloga "wiosna 2019"

wtorek, marca 19, 2019


I tak nasz wspólny czas znów dobiegł końca i tylko mogę mieć nadzieję, że tym razem nie będą musiały minąć tak długie miesiące, nie daj Bóg lata i nim się obejrzymy znów ramię w ramię ruszymy razem w teren z naszymi aparatami. To był krótki czas, ale bardzo intensywny. Na pamiątkę zostanie nam wiele pięknych kadrów. Jeden z nich będzie Was teraz witał przy porannej kawie przez trzy kolejne miesiące. 


Wiosna oficjalnie dopiero za dwa dni, ale zwyczajnie nie chce mi się już czekać ze zmianą dekoracji. Mój blog, mój kalendarz, moje zasady, moja wiosna! I niech ta wiosna już od dziś dobry ma początek. 
Pomysł z kamiennym murem i kwitnącym drzewem miał oczywiście Mario, wprawdzie mówił też o oknie, ale jak to w życiu - nie można mieć wszystkiego! 
Ja znalazłam miejsce i to zupełnie przypadkiem, kiedy w zeszłym tygodniu jechaliśmy na moje kolejne ważne spotkanie (tak wiem... wiem... wciąż jestem Wam winna tę opowieść).
Wykonanie tym razem powierzyłam profesjonaliście. Nie żeby Mario sobie nie radził! Absolutnie nie w tym rzecz! Tylko skoro już najmłodszy ze swoim aparatem do Biforco zawitał, to niech zagości też i na blogu. Nie jest to zresztą pierwsza wizytówka Domu z Kamienia w jego wykonaniu. Pewnie najstarsi Czytelnicy pamiętają "chłopkę" na łące z wiązką siana pod pachą... 


Ujęć było kilka, zakwalifikowane do wizytówki ostatecznie trzy i komisyjnie, rodzinnie wybrane zostało to jedno. 
Tradycyjnie zostawiam również ujęcia z roześmianego backstage, bo ubaw przy tym całym fotografowaniu mieliśmy przedni. I w ogóle dzień był piękny, a my radośni, więc patrząc na nie i ja będę się już zawsze ciepło uśmiechać.


Jedźcie szczęśliwie kochani i wracajcie do nas szybko! 
Dzień dobry wszystkim! 

ZA KULISAMI to po włosku DIETRO LE QUINTE (wym. dietro le kłinte)

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

6 komentarze

 1. A Mario w czapce?? 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiekne fotki!:) Gdybym byla w tej komisji kwalifikacyjnej, tez optowala bym za tym zdjeciem, ktore ostatecznie wybraliscie. Usmialam sie, widzac na przedostatnim zdjeciu kulisy jego powstania. Mario naciaga galaz ze hej:)
  PS. Kasiu, za trzy miesiace lato i zmiana dekoracji bloga. Mam niesmiala propozycje: moze wstawisz ze trzy zdjecia i do letniej wizytowki bloga, my komentatorzy wiekszascia glosow wybierzemy?
  Pozdrawiam Malgosia Neuss

  OdpowiedzUsuń