Nim wciągnie wir kolejnych zdarzeń

środa, marca 27, 2024

Dom z Kamienia blog Kasi Nowackiej

Wiosenna intensywność zdarzeń. Szaleństwo spotkań. Nowe znajomości. Nowe historie...
I w tym wszystkim moje bajanie! Powiedziałabym "do znudzenia", ale mam jednak nadzieję, że do "niezanudzenia". Za mną piękny i wzruszający czas.

Czasem jeszcze czuję się onieśmielona, bo przecież dlaczego ja? Taka zwykła ja - i to naprawdę nie jest kokieteria, ani fałszywa skromność. Człowiek coś tam napisał, podzielił się myślą, garść sekretów o Florencji spisał i w kadrze uwiecznił - ot tyle. 

Ostatnie dwa dni to był tylko przedsmak tego, co rozkręci się po świętach. Czeka mnie wir działania, kolejni Goście, Marradi, Florencja i inne destynacje. Czeka wędrowanie - dużo wędrowania, gotowanie, znów bajanie i jeszcze raz bajanie i słuchanie, smakowanie, fotografowanie... 

Jak już nie raz podkreślałam (pewnie podkreślam to każdego roku przed sezonem) - spotkania z ludźmi są dla mnie niezmierzonym bogactwem. Jednocześnie to czas, kiedy daję z siebie wszystko. Jestem na 150 procent, nigdy na pół gwizdka. Czuję się jakby mnie niewidoczne ramiona porywały do tańca, więc rozpędzam się w pląsach i trwam w nich - nawet jeśli w głowie się kręci - trwam w nich, póki muzyka gra.

Mam nadzieję, że rok 2024 pięknie się w tej kwestii zapisze. 

Dom z Kamienia blog Kasi Nowackiej
dziękuję: www.m-a.pl

Nim jednak rollercoaster nabierze rozpędu, najpierw chwila przerwy. Jesteśmy znów we troje i mamy zamiar cieszyć się sobą tak jak to tylko możliwe w nieco odmiennych okolicznościach przyrody. Pogoda ma być bezlitosna, ale - znów się powtórzę - nie ma sensu przejmować się tym, na co wpływu nie mamy. 
Kurtki przeciwdeszczowe, buciory i do zobaczenia za kilka dni! 

Jeszcze tylko jutro zajrzę na dwa słowa, żeby świątecznie dobrym słowem, jak zawsze, się podzielić, a potem poproszę o cierpliwość i wyrozumiałość dla mojej króciutkiej ciszy. 

Dom z Kamienia blog Kasi Nowackiej
Dom z Kamienia blog Kasi Nowackiej
Dom z Kamienia blog Kasi Nowackiej
Dom z Kamienia blog Kasi Nowackiej
dziękuję Ewa!
Dom z Kamienia blog Kasi Nowackiej
Dziękuję Obdarowanej i Obdarowującemu <3

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

0 komentarze