Buona Pasqua i zapowiedź krótkiej nieobecności

czwartek, marca 28, 2024

Dom z Kamienia Wielkanoc w Toskanii

Zaplanowany - już chyba w styczniu - wiosenny, ekspresowy wyjazd właśnie wchodzi na afisz. Kiedy był jeszcze w fazie planowania i rezerwowania, nie miałam pojęcia, jak bardzo będzie ważny i potrzebny. Co do łaskawości pogody już się nawet nie łudzę. Pięknie ma się zrobić dokładnie na nasz powrót, co też oczywiście jest miłe.  

Dom z Kamienia Wielkanoc w Toskanii

Bycie w podróży we troje jest dla mnie wyjątkowe, jest radością niezmierzoną, ma wartość większą niż najczystsze złoto. Za każdym razem kiedy ruszamy, mam świadomość tego, że może to już ostatni raz, bo przecież za niecałe dwa miesiące będę mieć już komplet dorosłych dzieci, dla których niekoniecznie podróżowanie z Mamusią musi być najlepszym sposobem na spędzenie czasu. Ale... Kto wie!   

Dom z Kamienia Wielkanoc w Toskanii

Ostatni rok skupiony był wokół matury i szukania bolońskiego lokum, więc prawdziwych wakacji w 2023 roku nie było. Dlatego też teraz marzę o tym, żeby to sobie "odbić" w czasie najbliższych miesięcy, szczególnie, że rok, który przyjdzie potem, będzie powtórką z rozrywki i wyprawianiem z domu młodszego pisklaka. Marne więc będą szanse na rodzinne wakacje.   

I tak oto w ostatnich dniach zrobiłam szaleńczy zryw (dla mnie szaleńczy, dla innych normalka) i na bookingu zawisły mi dwie nowe rezerwacje. Mam plan na prawdziwe rodzinne wakacje i w duchu się do niego uśmiecham. Co się wydarzy do tego czasu - zobaczymy, ale piękny plan jest. 

Dom z Kamienia Wielkanoc w Toskanii

Tymczasem zanim zaczniemy realizować prawdziwe wakacje, ruszamy w naszą ekspresową podróż w zupełnie nowe miejsce. O tym, co widzieliśmy, co zjedliśmy, co nas zachwyciło i jak dała nam popalić pogoda, będę opowiadać już po świętach. Ten pierwszy kwartał roku przyniósł sporo trudów - tych mniejszych, prozaicznych, ale też takich, o jakich mi się nawet wcześniej nie śniło. Mam więc nadzieję, że ten wyjazd dobrze nam zrobi.

Dom z Kamienia Wielkanoc w Toskanii

Na te święta i na czas po nich życzę Wam:
 jasności słonecznego światła i bogactwa kolorów wiosennych kwiatów, 
lekkości motyli i energii odradzającej się natury. 
Bądźcie zdrowi! 
BUONA PASQUA!
Dobrej WIELKANOCY!

Dom z Kamienia Wielkanoc w Toskanii
Dom z Kamienia Wielkanoc w Toskanii

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

5 komentarze

 1. Pieknych Świąt kochana Trójeczko ! marysia i J

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknych Świąt dla kochanej Trójeczki ! marysia i J

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Kasiu, aby ta Wasza podróż to była prawdziwa petarda, a pogoda zrobiła Wam prawdziwego psikusa (nie dyngusa) na plus. Pozdrawiam. Hanka

  OdpowiedzUsuń
 4. Buona Pasqua Kasiu, dla calej rodzinki
  Malgosia Neuss

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt dla Ciebie i Twoich Bliskich oraz wspaniałych wakacji-odpocznij i naładuj bateryjki:) serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń