Premiera, śmiechy i szarlotka

środa, sierpnia 18, 2021

Sekrety Florencji Katarzyna Nowacka

Na trzy dni afrykański upał ma odpuścić. Kto źle znosi ekstremalny gorąc odetchnie choć przez chwilę z ulgą, ja natomiast należę do tego drugiego obozu i cieszę się, że te ledwie 30 stopni potrwa tylko do weekendu. 
Staram się wyciszyć głowę i lekko choć zrelaksować przed piątkowym spotkaniem. Nie będę o swojej tremie przynudzać w nieskończoności, więc tylko przypomnę, że kto jeszcze nie wie o co chodzi, tutaj znajdzie wszystkie informacje:

Sekrety Florencji Katarzyna Nowacka

Tymczasem wciąż spływają do mnie zdjęcia Sekretów w różnej scenerii, słowa zachwytu nad oprawą graficzną i co ważniejsze, również pierwsze pozytywne komentarze odnośnie treści. Okazuje się, że w niektórych Empikach nakład się wyczerpuje. Nie wiem jak to interpretować - ale jako niepoprawna optymistka postanowiłam, że będę się cieszyć z zainteresowania książką, a nie będę snuć teorii, że to wina skromnego nakładu.
Oto środa za połową sierpnia i wielki dzień - premiera. 18 sierpnia. 18 to taka dobra liczba!

Dziś przy kolejnym zdjęciu jakie dostałam w prywatnej wiadomości, aż się zarumieniłam - moja książka stała na półce księgarnianej w zacnym literacko - podróżniczym towarzystwie. To dla mnie tak niezwykłe, że wydaje się wręcz nieprawdopodobne.

Jeszcze to wszystko jest jakby poza moją percepcją, to coś co dzieje się w innym świecie, w innej galaktyce i w zupełnie innym wymiarze. 

Sekrety Florencji Katarzyna Nowacka

Mama upiekła pyszną szarlotkę. Wtrąbiliśmy ją w jeden dzień. W ogóle rodzinnie nam tak dobrze, sielsko, czasem nawet dla niektórych zbyt hałaśliwie, ale my się zwyczajnie nie możemy sobą nacieszyć! Wczoraj zaśmiewaliśmy się do łez przy różnych kalamburach, dziś zjemy razem pizzę, a jutro... Jutro będzie futro! A po futrze będzie trekking. 

Sekrety Florencji Katarzyna Nowacka

PIĘKNEGO DNIA!

spódnica i sukienka: www.madame.com.pl

HAŁAŚLIWY - to po włosku RUMOROSO (wym. rumoroso)

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

0 komentarze