Do zobaczenia wieczorem

piątek, sierpnia 20, 2021

Sekrety Florencji Katarzyna Nowacka

Po prostu nie było czasu.

Ale też mi się nie chciało. 

Po prostu ważniejszy był trekking. 

I też myśli musiałam wyciszyć po przykrym wczorajszym zdarzeniu. Po prostu.

Myśli wyciszyć w momencie, kiedy to wyciszenie szczególnie potrzebne, bo oto nadchodzi wielki wieczór. 
Trekking południowy udał się przednio, choć niedokładne oznaczenie szlaku nie zaprowadziło nas tam, gdzie chciałam. Z drugiej strony, kiedy rusza się w drogę, zawsze coś pozostaje niewiadomą. A szlak niedokończony jest już przyczynkiem do następnej wyprawy, bo przecież szlaków niedokończonych się nie zostawia. O trekkingu jednak jutro, bo zdjęcia wciąż kwitną w aparacie. Dziś nie mam do nich głowy.

"Dla odmiany" o Sekretach dodam jeszcze kilka słów. 

Enty raz wielkie dziękują za rekomendacje i polecanie w social mediach. Dziękuję za prywatne wiadomości pełne Waszych zachwytów, które u mnie wywołują niemijającą falę wzruszeń. Te wszystkie słowa są dla mnie bardzo cenne i bardzo ważne. Pomagają wierzyć w siebie i w to co robię. Jeśli jeszcze znajdziecie chwilkę, by w sklepach internetowych dodać swoją opinię będę wdzięczna podwójnie.

Dziś będę rozmawiać z Weroniką Wawrzkowicz - rozmawiam bo lubię i wszyscy na tym spotkaniu jesteście mile widziani. 
Jeszcze nie oswoiłam się z całym tym zamieszaniem ostatnich tygodni, więc podobne zdarzenia bardzo mnie onieśmielają. Kolejny raz myślę sobie jednak, że to wszystko jest po coś, że trzeba wyjść z miękkiego, zamkniętego, bezpiecznego kokonu. Trzeba zmierzyć się z nową sytuacją, nowym doświadczeniem i czerpać jak najwięcej dobrej energii, która przy tym powstaje. 

Tymczasem rodzinne życie z Mamą i Świtą toczy nam się pięknym slow rytmem. Mama zakręciła jeżynową marmoladę, siedzimy razem, śmiejemy się, drzemiemy, wędrujemy, śmiejemy się znów i jeszcze raz i mam nadzieję, że tak będzie się pisał kolejny, ostatni już tego lata wspólny tydzień, na który malują się znów piękne plany. 

PO PROSTU to po włosku SEMPLICEMENTE (wym. sempliczemente)

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

2 komentarze

  1. Niech nic Cie przykrego już nie spotyka !! Zabraniam wszystkim ewentualnym przykrośćczyniącym Kasi !! A wieczorne spotkanie będzie cudowne. Bo Ty jesteś cudowna !!! marysia

    OdpowiedzUsuń
  2. No i już po spotkaniu. Cudowny wieczór. Cudownie słuchało się tej rozmowy. Dziękujemy. Pędzę dalej czytać Sekrety. Pozdrawiam. Kasia.

    OdpowiedzUsuń