Ciąg dalszy zmagań w walce o złoty ruszt

sobota, sierpnia 04, 2018


Wieczory artystyczne w Marradi zawsze są niezwykłym wydarzeniem. Czy spektakle czy improwizacje czy "zawody" tak jak Graticola - niezapomniane wrażenia gwarantowane. Po pięciu latach tutaj, trudno mi napisać coś nowego. Znów mogłabym z moimi psalmami pochwalnymi zrobić kopiuj wklej z poprzednich wydarzeń. Tym razem wśród publiczności byli Goście Kamiennego Domu, więc myślę, że przynajmniej oni obiektywnie będą mogli potwierdzić moje słowa - Marradi jest wyjątkowe, ludzie tutaj są wyjątkowi. Nikt mi nie powie, że tak jest wszędzie.

Spektakle przygotowane niby przez amatorów, ale jak zawsze z rozmachem i fantazją. Zdjęć dwóch pierwszych występów niestety nie mam, bo tak jak wspominałam, sama tym razem stanęłam na scenie. Myślę, że to był pierwszy i ostatni raz... Zdecydowanie łatwiej schować się za obiektywem i pewnie tego powinnam się trzymać. Taniec jest moim żywiołem, umiem tańczyć i to bardzo dobrze, ale okazuje się, że scenę lepiej zostawić odważniejszym. Mam tylko nadzieję, że moja pomyłka szybko zostanie zapomniana. Poza tym tak jak już pisałam,  powtarzam sobie cytat z pewnego filmu: "to tylko taniec, to nie życie. Mylisz się i tańczysz dalej". 
B'forc choć nagrodzone owacjami zajęło w tej rywalizacji 4 miejsce, a co za tym idzie w klasyfikacji generalnej przesunęło się na drugą pozycję i do La Piaza traci dwa punkty. Mam nadzieję, że odrobimy je jutro na kolorowym spacerze. Trzymajcie za nas dalej kciuki. Wsparciem będą dla nas Goście, którzy szczęśliwie do Biforco dotarli i z błogim uśmiechem rozpoczęli swoje wakacje. 
Planów i atrakcji przed nami wiele ...

Dobrego weekendu! 


 POMYLIĆ to po włosku SBAGLIARE (wym. zbaliare)

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

1 komentarze

  1. E tam, bedzie z tego przeciez swietna opowiesc! Co tam pomyłka.

    OdpowiedzUsuń