Język włoski on line


Lekcje włoskiego

Język włoski to jeden z najpiękniejszych języków świata. Jest melodyjny i ekspresyjny i - co najważniejsze - bardzo łatwy i przyjemny do nauki. Jeśli nie lubicie grupowych lekcji, szkół językowych, a do tego nie dysponujecie nadmiarem czasu - zapraszam Was na lekcje on line. To ja dostosowuję się do moich uczniów, zarówno pod względem czasowym, jak i programem indywidualnie dobranym do potrzeb. Prowadzę lekcje dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych, jak i dla tych którzy tajniki języka włoskiego zgłębili, a potrzeba im godzin konwersacji. Posiadam certyfikat celi 5, wydawany przez Uniwersytet w Perugii.
Oferuję Wam lekcje ciekawe, niesztampowe, w miłej i swobodnej atmosferze, wzbogacone o wiele ciekawych informacji na temat włoskiego życia. Dysponuję różnorodnymi materiałami dla uczniów na każdym poziomie nauki. 

Cennik lekcji na Skype na rok 2024 - 1h/15 euro
                                     1,5h/ 20 euro

Pierwsza lekcja zapoznawcza jest bezpłatna.
W sprawie lekcji piszcie bezpośrednio na adres: ibis77@gmail.com

Istnieje również możliwość zorganizowania intensywnego kursu na miejscu w Marradi. Szczegółowa oferta - intensywność, czas trwania kursu oraz dodatkowe atrakcje są ustalane indywidualnie.  ZAPRASZAM