Ślub tęczą malowany

środa, maja 16, 2018

ślub we Włoszech

O tym, że to będzie piękny ślub wiedziałam już dzień wcześniej, kiedy wysłałam do Pana Młodego wiadomość potwierdzającą kiepskie prognozy pogody, a w odpowiedzi przeczytałam: "Najważniejsi są ludzie." 
Kiedy człowiek wychodzi z takiego założenia, nie straszny deszcz i burza. I właśnie dlatego to było niezwykłe wydarzenie, pełne ciepła i dobrej energii. Mogłoby stać się ilustracją do tego, co wypisane zostało na drewnianej dekoracji: La vita è bella.   

starym fiatem 500 do ślubu

Od rana niebo na przemian zasnuwało się nie skąpiąc deszczu, a zaraz potem malowało pagórki Chianti majowym słońcem. I tak w kółko i tak do wieczora. Ostatni deszcz spadł zaraz po tym jak Mario wysunął z pieca piątą pizzę. Po nim wypogodziło się na dobre i nad winnicami rozciągnęła się tęcza zupełnie jak w bajkach, jak dobra wróżba dla Państwa Młodych.


Myślę, że Radda też ten ślub zapamięta, bo pewnie nikt przedtem i wątpię, by ktoś potem śpiewał przed gminą ludowe pieśni... "Wiła wianki i wrzucała je do falującej wody..." zmieszało się z biciem zegara na godzinę piętnastą, odbiło się od kamiennych murów i poszybowało w górę z łopotem gołębi. 

ślub we Włoszech
ślub we Włoszech
ślub we Włoszech
ślub w Toskanii

Wzruszam się na samo wspomnienie i myślę sobie, że to piękna rzecz móc uczestniczyć w takich chwilach, móc pomagać w realizacji marzeń. 
Drodzy Państwo Młodzi jeszcze raz życzymy Wam cudownego, wspólnego życia i wielu pięknych wzruszeń. 

Niebo składa Państwu Młodym życzenia


Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

7 komentarze

 1. Z każdym razem wzruszam się czytając, że pomogła Pani kolejnej parze spełnić marzenie o ślubie w Toskanii. To cudowna sceneria a sama uroczystości i przyjęcie za każdym razem takie niewymuszone, piękne pełne pozytywnych emocji i cudownych szczęśliwych ludzi. Po prostu pięknie :). Pozdrawiam, Karolina

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu,dolaczam swoje życzenia dla Mlodej Pary.Oni piękni i piękna uroczystość...i ta tęcza ☺I oczywiscie,jak zawsze😊 pozdrawiam Was serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne zdjęcia! Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary :) śliczna sceneria, sama chciałabym mieć taką na swoim ślubie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ to musiał być wspaniały ślub, już po tych kilku zdjęciach czuć energię tego wydarzenia!
  Radości, pomyślności i długiego wspólnego życia dla Młodej Pary!

  Asia

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, znam ludzi!!!! Pozdrawiam serdecznie aktorów teatru Pleciuga ze Szczecina! Jaki ten świat mały! Małgosia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Paula i Grzegorz...jesteście przepiękną inspiracją! Warto czekać na tę jedyną i prawdziwą miłość, walczyć o nią bezwzględnie:-)...I z nią spełniać marzenia :-). A miejsce przecudowne!!!! Kto wie...może też kiedyś wezmę tam ślub ;-). Pozdrawiam Was najgoręcej i życzę z całego serca szczęścia ... i tęczy!AP 😗

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które warto udokumentować. Większość par młodych decyduje się na wynajem profesjonalnego fotografa.
  https://garbulski.pl/fotograf-slubny-bialystok/

  OdpowiedzUsuń