Sezon turystyczny czas start

wtorek, stycznia 30, 2018


Chyba mogę oficjalnie ogłosić, że sezon turystyczny 2018 jest już rozpoczęty. Rozpoczęty radośnie i smacznie. Oto za nami pierwszy w tym roku ekspresowy kurs robienia pizzy. Z racji pory roku, na warsztat została wzięta pizza "z blachy", ale zabawa tak czy inaczej była przednia, a przecież tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi. Goście natomiast mają jeszcze jeden powód, by do Marradi wrócić i powtórzyć zadanie z prawdziwym piecem. 
Tymczasem krótki wakacyjny czas wypełnili po brzegi marradyjskimi kilometrami, oczy nasycili widokami, a my wszyscy nacieszyliśmy się wzajemnie miłym towarzystwem. Kolejny raz przelatują mi przez głowę te same przemyślenia - uwielbiam to, co robię ... 
Dziękujemy za wspólne chwile!

 

Nowy rok zaczął się na dobre, oto styczeń już zakłada buty i stoi w progu, a ja - o zgrozo! - jeszcze nie byłam na porządnej wyprawie. I to właśnie mam zamiar dziś nadrobić. Jak tylko Goście wsiądą do pociągu - mam nadzieję tym razem nie do byle jakiego - ja ruszam na szlak z Ellen. Pogoda ma być lekko mglista, okulary słoneczne nie będą nam potrzebne, ale jak skwitowała to Contessa - słońce jest w nas! Najważniejsze, że jest ciepło i ani kosy, ani my nie musimy się w kominach i przy kominkach chować.


Tak naprawdę powinnam pewnie siedzieć w domu, bo na piątkowej liście "muszę" nie zostało wszystko odhaczone, jednak dziś góry są ważniejsze. Wszystko inne będzie musiało poczekać. Moja głowa potrzebuje tlenu, oczy widoku na morze sinych szczytów, nogi kilometrów, a dusza spotkania z drugą bratnią duszą. 
Dobrego dnia!  
DUSZA to po włosku ANIMA (wym. anima)

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

2 komentarze

  1. Szczęsliwi goście , że mogą na chwilę uczestniczyć w Waszym życiu !!marta

    OdpowiedzUsuń
  2. Publikowanie zdjęć kulinarnych powinno być zabronione :) A miałam dziś nie robić pizzy :P

    OdpowiedzUsuń