Żarty się skończyły! Pomożecie?

sobota, lipca 29, 2017


Te udekorowane miasteczka z okazji najróżniejszych świąt zawsze mnie zachwycały. Oczywiście Marradi to nie Siena czy Arezzo, ale łopoczące na wietrze w promieniach ostatniego słońca czerwono niebieskie flagi na moście przed moim domem zachwycają mnie tak samo jak kiedyś dekoracje wywieszane przez contrady w sławnych miastach. I my mamy nareszcie naszą "garę", która oficjalnie rozpoczęła się wczoraj wieczorem, a program zmagań wymaga następująco:


Kto będzie w okolicy 6 sierpnia, może skusi się, by przejść z nami w "scarpinacie" i wspomóc Biforco - rzecz jasna - zdobytymi punktami? Tak czy inaczej prośbę mam do wszystkich, bo wszyscy tak naprawdę możecie pomóc! Czy nie byłoby wspaniale, gdyby Graticolę wygrało w tym roku Biforco?? Pierwsza konkurencja dopiero we wtorek, ale od wczoraj ruszyło "lajkowanie" na fejsbuku i instagramie. Rejon, który zdobędzie najwięcej polubień, nagrodzony zostanie punktami, a punkty jak wiadomo na wagę złota! Nigdy o nic nie proszę, ale tym razem ja i mieszkańcy Biforco prosimy Czytelników Domu z Kamienia! Pomożecie? 
Facebook   
WAŻNE! Potrzebny jest sam "like" pod oryginalnym zdjęciem, a nie udostępnionym gdzieś dalej. Pokażcie ile Was jest! 


Miałam dziś pokazać Wam wczorajsze poczynania Gości, ale turniej niespodziewanie wskoczył na "pierwszą" stronę, więc o tym gdzie byliśmy i co robiliśmy opowiem już jutro. To będą kolejne dowody na to, że do Marradi trzeba przyjechać:) Dobrego weekendu!Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

6 komentarze