Wina lata i zaproszenie do Kamiennego Domu

wtorek, lipca 18, 2017


Blogowe dzień dobry zaczęłam dziś na opak - od przepisu, więc przede wszystkim zapraszam Was do mojej Kuchni po nowe smaki. Znów mnie kulinarnie ponosi i chyba cała w tym zasługa lata! Tak sobie rano pomyślałam, że najlepsze pomysły, przychodzą mi do głowy właśnie teraz. Oczywiście wciąż tylko czasu brak na ich realizację, ale jestem przekonana, że  powoli, powoli wszystko nabierze konkretnych kształtów! Zdjęcia się robią, artykuły piszą, strona o ślubach w Toskanii dojrzewa, a przewodnik układa się w spójną całość. 
To musi być lato! To wszystko "wina" lata! To ono jest najcudowniejszą inspiracją! Gdyby trwało cały rok, góry mogłabym przenosić!
Wciąż też myślę o turystach przyjeżdżających do Marradi, o Gościach Kamiennego Domu - co tu Wam jeszcze pokazać, czym Was zaskoczyć, omamić? Tak wiele osób uwzględniło w tym roku moje małe paradiso na swojej wakacyjnej mapie, że nadziwić się nie mogę i chciałabym dać Wam jeszcze więcej. Niektórzy zostają na dłużej, inni tylko na chwilę, ale każde z tych odwiedzin to dla mnie wielka radość. To dowód na to, że ktoś tam po drugiej stronie czyta, nasiąka, zaciekawia się tym nieznanym miasteczkiem, Toskanią poza szlakiem. Widzicie każdego dnia w moich opowieściach ile tu piękna, spokoju, serdeczności. Dom z Kamienia ma już pokaźne grono stałych bywalców. Niektórzy twierdzą, że z każdym pobytem  coraz bardziej mnie rozumieją. To miłe, bardzo miłe i świadczy o tym, że moje słowa nie kłamią. 


Cieszę się też, że niektórzy marradyjczycy wychodzą Wam na przeciw. Oto specjalnie dla Czytelników Kamiennego Domu Anna Maria z Palazzo Torriani przygotowała wyjątkową ofertę. Przyjaźń Anny Marii to dla mnie wielki prezent od życia i zaszczyt. Pamiętacie mój wpis o kamiennym domu należącym do jej rodziny? Otóż w sierpniu i wrześniu i Wy możecie poczuć się jak pan na toskańskich włościach. Vaiursole czeka na Was! Zapewniam, że cena jest nieprzyzwoicie niska, ale szczegóły już poza blogiem. 

Czas nagli, więc uciekam, by te kłębiące się po głowie pomysły miały kiedy się realizować!
Dobrego dnia!

POMYSŁY - to po włosku IDEE (wym. idee)

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

0 komentarze