Bal w teatrze

poniedziałek, lutego 08, 2016


Ciastko, Paw, Klocek Lego, Jeżozwierz ... Fantazja nieograniczona! Bal karnawałowy w teatrze był niezwykle barwnym wydarzeniem. Kolejnym wydarzeniem, które potwierdziło moją tezę, że Włosi są jednak z innej planety, że nie znają słowa byle jak, że ich dziecięca fantazja jest pielęgnowana, a nie tłamszona. Coś wspaniałego!
Nie zabrakło spidermanów i innych "manów", ale jednak ci byli w mniejszości. Liczyła się wyobraźnia, pomysł, przygotowanie. Niektóre przebrania przywitane były szczególnie entuzjastycznie, przy wielu rozniósł się szczery jęk zachwytu. Znów też marradyjczycy pokazali co jest ważne, a co mniej. A zatem szczególnie ważne jest razem - czyż pomysł na przebranie grupowe nie jest genialny? Mniej ważny natomiast jest wiek - tu nie ma granic, wiek najmłodszych uczestników liczył się w miesiącach! 
Niektórzy zaprezentowali się nawet z przenośną scenografią i tu ukłon w stronę rodziców, bo komuś zwyczajnie się chciało i włożył w to całe serce. Chylę czoła przed wilkami, owcami, pasterzami i psem i przed wieloma innymi. Zainspirowali mnie na przyszłość i w następnym  roku sama mam zamiar przebrać się na bal dorosłych.
I jeszcze jedna refleksja.
Jako osoba kochająca piękno i estetykę, nie mogę nie wspomnieć też o samym miejscu. Nie sala gimnastyczna, nie szkolny korytarz, nie inne typowe dla takich imprez pomieszczenie. Marradyjskie dzieci bawiły się w kilkusetletnim teatrze, który na dodatek zarzuciły tonami konfetti! - Ileż dziecięcych stóp przedreptało po tych korytarzach ... - wspominał z rozrzewnieniem Mario patrząc na ganiających się przebierańców... Dobrze być dzieckiem w Marradi...

Herbatki?
Strażak, Kapelusznik i Kapitan Achab
Lew
Paw
Maleńka Myszka Miki
Przebranie grupowe - pasterze,
wilki,
i owce
Jeżozwierz
Spiderman w budce telefonicznej
Ciastka


O kolejnych intensywnościach weekendu już jutro! Dobrego tygodnia!

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

2 komentarze

  1. Leone, Topolino e Porcospino rozłożyły mnie na łopatki :) !!! Saluti.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowni! Wszyscy! Przekochane jest zdjęcie Myszeczki Miki.

    OdpowiedzUsuń