10 lat

poniedziałek, lipca 07, 2014Poza tym całym włosko - toskańskim zafiksowaniem, zakochaniem jest tylko jedno, co daje mi w życiu jeszcze więcej szczęścia, satysfakcji, co porusza i wzrusza, co cieszy i napędza do działania, jak nic innego na świecie. "Coś" z czym nic równać się nie może. To coś, co trwa już dziesięć lat... Siódmego lipca 2004 roku zostałam MAMĄ i jak pewnie większość mam powiem, że to najpiękniejsze, co mogło mnie w życiu spotkać. Doceniam moje szczęście, bo i to nie przyszło łatwo. Nawet na to musiałam poczekać kilka lat. Dziś mój mały okruszek, nie tak dawno maleńki naparstek, teraz artysta, podróżnik, geolog, pisarz, poszukiwacz przygód - kończy 10 lat. Mam nadzieję, że życie ma dla Niego w zanadrzu jeszcze wiele wspaniałego. Chciałabym za lat ... dziesiąt widzieć u niego wciąż ten sam entuzjazm, pasję i ciekawość. Chciałabym też by nigdy nie zgubił wspaniałego, wrażliwego dziecka, które ma w sobie. Mam świadomość, że jestem mamą wyjątkowego człowieka! Kolejne toskańskie urodziny, jedno marzenie już stało się rzeczywistością. Teraz czas na następne.
Niech Ci się Tomeczku spełni wszystko o czym marzysz!! A sobie przy tej okazji życzę jeszcze więcej cudowności teraz w byciu mamą nastolatka, emocji zapewne nie zabraknie;)

NEONATO - to znaczy NOWORODEK

Dziesięciolatek


Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

8 komentarze

 1. Dla Tomka zdrówka, zdrówka, zdrówka, radości i miłości!
  Dla Was wszystkiego co dobre!
  Asia op.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Tomka!
  W piątek 4.07 urodziła się moja druga córeczka, Federica. Wczoraj wyszliśmy ze szpitala. Mogę sobie wyobrazić te wszystkie emocje ;)
  PS. Tomek to bardzo sympatyczne imię, mam brata Tomka i jest super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego cudownego na cały kolejny rok dla Tomka!
  pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomek bardzo dziękuje za wszystkie życzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również się dołączam do życzeń! Wszystkiego naj, naj, naj...:)))

  OdpowiedzUsuń