Cyfry odwrócone

sobota, lipca 07, 2018Trudno mi uwierzyć w te 14 lat... 
Jak to możliwe - pytam sama siebie - że mały osesek, który tak niedawno wisiał non stop przy piersi, teraz wyciąga w moją stronę dłoń i pomaga mi przejść po rzecznych kamieniach? 
Jak to możliwe, że wiecznie nieśpiący, rozdarty niemowlak, dziś jest nastolatkiem, który mógłby spać do południa?
Jak to możliwe, że maluch, który dopiero co przedreptał pierwsze kroki w parku na Podskarbińskiej, dziś tłumaczy mi zagadnienia z astrofizyki?
Jak to możliwe, że jeszcze wczoraj przedszkolak śpiewający o gruszkach i jabłuszkach dziś gra muzykę Vivaldiego i Zimmera? 
Jak to możliwe, że mały dzieciak w żółtym kasku na głowie z wypiekami śledzący przygody Boba Budowniczego, dziś ogląda razem ze mną Interstellar, Sztukę kochania i Sherlocka Holmesa?
Jak to możliwe, że chłopczyk w sałatnym ubranku jest już licealistą??Tak bardzo wydoroślał przez ostatni rok, że czasem sama własnym uszom i oczom nie dowierzam. Jest ambitny, wierny swoim zasadom, szlachetny, czasem charakterny. Imponuje i niezmiennie mnie zadziwia.


On dziś 14, ja za trzy tygodnie 41. 
Cyfry się odwracają, karty przeznaczenia tasują, a czas gna jak szalony. Nie sposób go zatrzymać, choć tak bardzo bym chciała... Właśnie teraz z jego 14 i moim 41, kiedy on już nie dziecko i ja jeszcze nie stara. Teraz, kiedy jeszcze więcej nas łączy niż dzieli. Teraz kiedy świat paraduje w lipcowych fatałaszkach. 


Niech świat będzie Ci przyjazny, niech na drodze stają dobrzy ludzie, niech Cię nie opuszczają pasja i ciekawość, niech zdrowie dopisuje, a szczęście niech chodzi z Tobą za rękę! 
WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO! AUGURI AMORE MIO!!!

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

6 komentarze

 1. Najserdeczniejsze Życzenia Urodzinowe dla Tomka...
  Spełnienia tych małych i dużych marzeń.
  Pozdrawiam Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech świat się do Was uśmiecha. Inka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Post o 7:17 07.07, Wasze 14 i 41, jaka niezwykła zbieżność liczb ! Niech Wam się wiedzie ! Najlepszego dla Tomka 🍷Pozdrawiam AnetaG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście! To nie było zamierzone:))
   Bardzo dziękujemy!

   Usuń
 4. Wspanialych Urodzin i spelnienia marzeń ! Marta

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piękny, ciepły wpis.

  OdpowiedzUsuń