Tradycyjnie - BUONA PASQUA!

sobota, marca 31, 2018


Przyszedł czas, by na chwilkę, krótką chwilkę się wyłączyć. Wybaczcie, ale dla zdrowia, dla dzieci, dla rodziny, dla spokoju czasem trzeba. 
Obiecuję, że kiedy znów usiądę do komputera, pokażę dużo pięknych miejsc... Ci, którzy Dom z Kamienia śledzą na Instagramie już, wiedzą gdzie spędziliśmy Wielki Piątek, a to przecież jeszcze nie koniec naszego wojażowania. Mam zamiar dalej odpoczywać i cieszyć się wiosną, która rozwija się dzień po dniu. Oto marzec żegna się z Wami i ja też mówię do zobaczenia! 

Sama nie lubię życzeń w stylu: mokrych dyngusów czy smacznych jajek. Dyngusa nie lubiłam nawet jako dziecko, a jajka zawsze są dobre czy na Wielkanoc czy kiedykolwiek, a zatem ja życzę Wam dziś:

 spokoju, ale tego prawdziwego - wewnętrznego spokoju, życzę Wam niezmąconej niczym radości, życzę Wam nadziei, bo bez niej trudno znaleźć sens, życzę Wam też wiary w to, że wszystko może się spełnić. Niech te Święta pozwolą na to, by zwolnić codzienny bieg i dostrzec to, co w życiu tak naprawdę jest ważne. 
BUONA PASQUA!

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

1 komentarze

  1. Serdeczne usciski, dziekuje za dzielenie sie ta przestrzenia wloska. Lubie do Was zagladac😊😁

    OdpowiedzUsuń