2015 do biegu, gotowi, start!

czwartek, stycznia 01, 2015Witajcie w Nowym Roku! Jeszcze raz powiem - SZCZĘŚLIWEGO!
Szczególnie ciepło chcę przywitać tych, którzy zaglądali do Kamiennego Domu nawet w Sylwestra. To dla mnie wzruszające i niezwykle miłe, że ktoś, gdzieś w szerokim świecie zamiast się bawić wystrzałowo, został w "Domu" i dał się porwać przez moje opowieści. Dziękuję!
Dziękuję też za wszystkie życzenia, które mi przysłaliście, to uświadomiło mi, że najwięcej ciepłych słów słyszę od zupełnie obcych ludzi. Bardzo się cieszę, że jesteście, że czasem przypadkiem tu zaglądacie, a potem zostajecie na stałe, życzę sobie samej byście dalej dotrzymywali mi towarzystwa, by grono wiernych Czytelników coraz bardziej się powiększało. 
A teraz dziarskim krokiem chcę ten 2015 (data jak z filmu science fiction, czyż nie?) zacząć, dlatego zaraz wyciągnę dzieciaki na dłuższy spacer, byśmy odetchnęli mroźnym, noworocznym powietrzem. Tradycji w tym roku nie stanie się zadość, bo wybrzeże skute lodem, zamiast nadmorskiego spaceru, kilka kroków po znanych ścieżkach.

Postanowień żadnych nie zrobiłam. Szczerze mówiąc, chyba nigdy ich nie robiłam, bo nie lubię kręcić na siebie bata. Wolę zamiast nich stymulujące do działania moje nieśmiertelne marzenia czy pobożne życzenia, jak zwał tak zwał. Oby się spełniły, oby było łatwiej, obym miała więcej wiary we własne możliwości! Oby pokłady siły i optymizmu nigdy się nie wyczerpały.

To już trzeci rok, który witam na blogu - a zatem 2015 na start!

I na koniec ostatnie migawki z 2014 roku - czyli wielkie otwarcie naszego Słoika Małych Szczęśliwości.
OTWARCIE to po włosku APERTURA (wym. apertura)

 

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

10 komentarze

 1. Droga Kasiu, jeszcze raz też Tobie i Twojej rodzinni życzę szczęśliwego Nowego Roku!.
  Tak jak kiedyż pisałam, już mam co rano po przebudzeniu taki rytuał, kawa i twój blog i potem już mogę iść do przodu. Życzę ci,abyś nas już długo "zarażała" swoim entuzjazmom.

  Pozdrawiam M

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!Jestem stala czytelniczka Twojego bloga od wakacji 2013 roku.Zycze Wam w Nowym 2015 Roku niegasnacej milosci, zdrowia, spokoju i malo zmartwien.Pozdrawiam z ponurej Anglii.Marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu!
  Śmigajcie na ścieżki górskie my śmigamy na trasy narciarskie, zawsze tak witamy Nowy Rok narciarsko tylko dzisiaj jazda wieczorna żeby utrzymać założenie - niespiesznie i nie gonić się noworocznie.
  Pozdrawiam mocno.
  Asia op.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku -pięknych poszukiwań i drogi w stronę szczęścia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasieńko, i my Was witamy serdecznie w tym Nowym, jeszcze lepszym 2015 roku :-) I jak Ci kiedyś wspominałam "ściągnęłam" od Was pomysł ze słoikiem i wczoraj też czytaliśmy nasze dobre chwile 2014 ;-) A teraz na komodzie stoi jeszcze pusty, ale mam nadzieję, że się będzie zapełniał przez kolejny rok i tych chwil będzie jeszcze więcej niż było teraz.
  Udanego spacerku i spokojnego dnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasieńko, przede wszystkim dziękuję za ŻYCZENIA i Spółkę!:) Miło na sercu zawsze się robi!:) Kasiu, wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia! Zdrowia przede wszystkim, bo ono jest najważniejsze!!!! (mnie trochę opuściło w starym roku i wiem co mówię)
  muzien

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie odpuszczam, codziennie (prawie) kawa i Twój blog. Czy to czasem nie robi się już podglądactwo??? A z okazji nowego roku życzę zdrowia, spełnienia marzeń i wiele życzliwości i miłości wokół. Pozdrawiam. Hanka

  OdpowiedzUsuń
 8. Na początku życzę cudownego roku 2015 i oby się blog rozwijał i było zawsze coś pozytywnego do opisania. I dziękuję, że mi przypomniałaś o tak cudownym pomyśle jak słoik szczęśliwości. Czytałam o nim gdzieś wcześniej na Twoim blogu ale zupełnie zapomniałam że chciałam skopiować ten pomysł u siebie w domu :)))) Teraz jest okazja do pozytywnego rozpoczęcia roku i zapoczątkowania tego fajnego zwyczaju. Dlatego i Tobie i sobie życzę, żeby pod koniec roku słoik był pełny ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochani dziękuję za wszystkie życzenia i jak zawsze miłe słowa. Miło mi kiedy się odzywacie, bo stajecie się namacalni nie tylko googlowym numerkiem w statystykach:) Bardzo dziękuję i jeszcze raz życzę Wam i sobie DOBREGO ROKU!
  A słoik polecam! Masa radości, śmiechu i wzruszeń, a często zaskoczenie, bo każdy losuje i czyta co mu się trafi i nagle odkrywamy co komu sprawiło radość. Uczymy się siebie ...

  OdpowiedzUsuń