Jest taki dzień ... Tradycyjnie jak co roku!!

środa, grudnia 24, 2014Tomek budzi się wczesnym świtem, widzę w mroku jak wyciąga do mnie ręce. Nachylam się i prztulam go delikatnie.
- Wesołych świąt mamusiu- szepcze mi do ucha.
- Wesołych świąt króliczku...

Kochani!
I teraz ja - dziś tak krótko, w kilku słowach, nim na kilka dni odłożę na bok komputer - chciałam życzyć Wam wspaniałych, radosnych Świąt, pełnych wytchnienia i rodzinnego ciepła. Niech to będzie dobry czas! Zwolnijcie na chwilę, odłóżcie na bok gonitwę, problemy i komputery, sama też mam zamiar to zrobić i zadedykować ten czas rodzinie. Będę tu znów za kilka dni z nowymi opowieściami, z zachwytami, z głębszymi czy płytszymi refleksjami, z moimi kwiatkami, trzmielami, ptaszkami, ze słońcem, z moim marzeniem o kamiennym domu, jak zwykle - każdego ranka. 

A tymczasem przyjmijcie ode mnie najszczersze, z serca płynące życzenia - CUDOWNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!! BUON NATALE!!!


Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

9 komentarze

 1. Droga Kasiu,

  Życzę wami zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!
  Mirjana

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, ja też chciałam jak poprzednik/czka - BUON NATALE! Dużo radości, zdrowia, i pięknego świętowania w przyjaźni i z przyjaciółmi! Aneta z Gdańska

  OdpowiedzUsuń
 3. ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzajemnie Kasiu Wesolych Swiat Alicja

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasieńko, dziękujemy :-) I dla Was Kochani zdrowych, spokojnych pełnych radości, miłości i wzruszeń Świąt :-) I pamiętaj! Nigdy, przenigdy się nie poddawaj w spełnianiu swoich marzeń bez względu na to co będą mówić i robić inni. Ściskamy Was bardzo, bardzo mocno i chociaż wirtualnie dzielimy się opłatkiem.
  Całusy ogromniaste i mam nadzieję, do zobaczenia :-) Może tym razem u nas? :-)
  Odpoczywajcie i bawcie się dobrze w gronie rodziny i przyjaciół :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja również dorzucam swój kamyczek do ogródka z życzeniami świątecznymi - oby to był spokojny i przyjemny czas dla całej Waszej rodziny, odpocznijcie, nacieszcie się bliskimi i wracajcie pełni cudownych wrażeń i wspomnień :)
  Pozdrawiam i ściskam ciepło,
  Ola z IE

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Kasiu, życzę Pani i Pani rodzinie aby Święta Bożego Narodzenia nigdy nie straciły uroku, magii. Aby z każdym rokiem były coraz piękniejsze, dojrzalsze, pełne nowych, cudnych wydarzeń i przeżyć, które będą spajać rodzinę i tworzyć Waszą historię na włoskiej ziemi. Wesołych Świąt - Buone Natale - Merry Christmas
  Asia G

  OdpowiedzUsuń