Polowanie rozpoczęte!

sobota, listopada 02, 2013

Mglisty poranek, wygrzebuję się z ciepłych pieleszy i z jeszcze nie do końca otwartymi oczami nastawiam kawę. Stoję i czekam aż z mojej kawiarki zacznie ulatniać się radosne pyr pyr. Opieram się o parapet jeszcze w sennym letargu i co widzę ?? Przed barem na wprost mojego domu życie już tętni!!!! No tak 2 listopada! Zaczęło się polowanie! Bar Biforco to miejsce spotkania tutejszej drużyny. Aż roi się od myśliwych w odblaskowych kamizelkach, prawie same znajome twarze! Parking zastawiony jest ich terenówkami, do których powoli zaczynają się pakować.
Patrzę i patrzę i w końcu się dobudzam! Aaaaa poczekajcie, nie odjeżdżajcie, zdjęcia!!! Biegnę na parter, flanelowa piżama plącze mi się między nogami, będzie cyrk jak zjadę ze schodów na czterech literach:) Cap aparat pod pachę i znów na piętro do mojego okna obserwacyjnego. "Klik" migawki! Mam was drodzy myśliwi!! Coś mi się wydaję, że wkrótce na kolację zjemy dzika:)))


CACCIATORI to po włosku MYŚLIWI

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

  • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
  • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
  • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

0 komentarze