Królowa Marradi

niedziela, listopada 26, 2017


Kiedy ukazał się na początku jesieni program teatralny na najbliższy sezon, aż przebieraliśmy nogami z radości i niecierpliwości. Tak się pięknie złożyło, że właśnie 25 listopada - czyli w moje imieniny, miała odbyć się kolejna improwizacja teatralna, w której to aktorzy walczą o tytuł Króla Marradi. Poprzednim zwycięzcą aktorskiego pojedynku został Marco. Wczoraj również znalazł się o włos od zwycięstwa, jednak tym razem "korona" powędrowała na głowę Flavi. Brava Flavia! Bravo Marco! Bravi tutti! Siete fantastici!! 
Nie będę się znów powtarzać jak to cudownie żyje się w Marradi. Wspomnę tylko, że na takim odludziu w tym tygodniu aż dwa razy byliśmy w teatrze - czy to nie cudowne?! W teatrze jak w teatrze - ale jakie cuda na tej teatralnej scenie! 
Improwizacja według mnie jest czymś szczególnym, świadczy o kunszcie aktora i tym bardziej szczerze podziwiam naszych marradyjskich artystów! Wyjść na scenę i ot tak szast prast tworzyć sceny, wymyślać dialogi, bawić publiczność - czapki z głów proszę Państwa! Czapki z głów!
Nic już nie piszę, bo ranek zrobił się późny. Zostawiam Was z foto galerią z tego niezwykłego wydarzenia i już nie mogę się doczekać następnego punktu programu!  


KRÓLOWA to znaczy  REGINA (wym. redżina)

Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

8 komentarze

 1. Pani Kasiu , z opóznieniem ale najserdeczniejsze życzenia imieninowe . Dobrego zdrowia i spełnienia marzeń z całego serca życzę !
  marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to mówią...KRÓLOWA JEST JEDNA.
  Asia op.

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Pani Kasiu Wszystkiego Najlepszego.Zdrowia i radosci.Sciskam.Carolla.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Kasiu, Pani obchodzi imieniny tak jak moja corka Katarzyna czyli 25-go listopada. Pani jest Katarzyną Maradyjska. Zyczymy Pani samych pieknych chwil, uśmiechu oraz zeby Italia i Toskania nigdy nie przestala Pani zachwycać i zeby miała Pani po wielu latach poczucie spenienia. Pozdrawiamy Asia i Darek z Łochowa

  OdpowiedzUsuń
 5. A poza tym zazdroscimy Pani tego szczęścia, ze udalo sie Pani znaleźć takie cudowne i magiczne miejsce jakim jest Maradi. Tacy espaniali ludzie tu mieszkaja i Pani idealnie do nich pasuje. Pozdrawiam Asia z Łochowa

  OdpowiedzUsuń