Sklepikarka

poniedziałek, czerwca 09, 2014


Jak już może niektórzy z Was zauważyli, w bocznym pasku pojawił się nowy link ze zdjęciem - "mój sklep". Dziś zatem kilka słów wyjaśnienia i nieśmiałej reklamy. 
Już od dawna wiele osób namawiało mnie bym "podzieliła" się rarytasami z własnej spiżarni, mam je pod ręką, wypróbowane i przetestowane. Pomyślałam zatem, że może to być całkiem fajny pomysł i tak zaczął powstawać mój "sklep". Niektóre produkty aż same się prosiły o umieszczenie ich na stronie - to te, z którymi jesteśmy zaprzyjaźnieni od lat, inne odkrywam na bieżąco przemierzając kilometry włoskich dróg, odwiedzając regionalne targi, lokalne aziendy. Wiele adresów przekazują mi włoscy przyjaciele, wiedząc o całym przedsięwzięciu, deklarując przy tym - "absolutnie musisz zaproponować to czy tamto pecorino", "a miód to Marco robi najlepszy!", itd, itp...Poza produktami, które już znalazły się w spiżarni lub za chwilę znajdą, jest też "koszyk marzeń" - możecie zapytać o jakikolwiek produkt, a ja postaram się go dla Was znaleźć. Z pewnością będą takie smaki, których kiedyś spróbowaliście, być może na wakacjach albo praktykujecie w domu włoską kuchnię i brak Wam jakiegoś składnika. Mam nadzieję, że Zakupy w kamiennym domu pomogą włoskim smakom zagościć na waszych stołach.
Aby wypełnić sklepowe półki pojechaliśmy w weekend na targ produktów regionalnych. Przywieźliśmy stamtąd całą torbę dobroci! Taka praca ma oczywiście swoje piękne strony, kiedy przychodzi czas na degustację. W opisach produktów są moje wrażenia, a nie teksty skopiowane z etykietek. 
Spodobał Ci się tekst?

Teraz czas na Ciebie. Będzie mi miło, jeśli zostaniemy w kontakcie:

 • Odezwij się w komentarzu, dla Ciebie to chwila, dla mnie to bardzo ważna wskazówka.
 • Jeśli uważasz, że wpis ten jest wartościowy lub chciałbyś podzielić się z innymi czytelnikami – udostępnij mój post – oznacza to, że doceniasz moją pracę.;
 • Bądźmy w kontakcie, polub mnie na Facebooku i Instagramie.

PODOBNE WPISY

5 komentarze

 1. Jesli uda mi się znaleźć kogoś wspólnego do zamówień, to może spróbuję i pokuszę się na niektóre produkty.
  Pozdrawiam Asia op.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny pomysł :)

  pozdrawiam :))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. witaj Kasiu
  Czy mogłabyś w sklepiku podać również ceny w Euro?? Czy do innych krajów niz Polska również przewidujesz wysyłkę?
  Pozdrawiam - Kasia Irl.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję:)
  Ceny w euro dopiszę, ale muszę sprawdzić koszty wysyłki do innych państw. Dziękuję ze zwróciłaś mi na to uwagę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny pomysł z tym sklepikiem :-) Powodzenia i wielu klientów. Kto wie, może i ja po powrocie z wakacji będę stałą klientką ;-)

  OdpowiedzUsuń